Postiljon 27 mei 2010
WINST IN EINDRONDE NIPT GEMIST.
Zoals vorige week reeds vermeld moest Gierle B in zijn tweede eindrondewedstrijd (voor eventuele bijkomende stijger in Landelijke) op verplaatsing naar het Limburgse Schulen B
Gierle trad aan met Ken Gielen (B6)(in het nieuwe seizoen B4), Siemen Bastiaens (B6), Koen Jacobs (B6) en Kris Cools (C0). Schulen B trad aan met B4-B6-B6 en C2. De twee B6-spelers worden volgend seizoen B4 en de C2-speler wordt B6.
De Limburgers hadden een superstart en liepen uit tot 7-1. Gierle vocht nog even terug tot 8-5 maar Schulen trok haar lijn door tot 9-5 en zo was de buit binnen. Gierle scoorde nog tweemaal en de eindstand was dus 9-7.
De 7 Gielse winstmatches werden als volgt gesprokkeld : Ken (3), Koen (2) en Siemen en Kris elk (1).
Dit wil zeggen dat volgend seizoen Gierle A en B allebei aantreden in de Landelijke (de vroegere 3de. Nationale).
Hierbij verwelkomt de club enkele seniors en jeugdspelers van onze buren uit Turnhout en zo groeit ons ledenaantal weerom aan.
6de. BIERFEESTEN EEN GIGANTISCH SUCCES.
De weergoden waren TTK Gierle weer goed gezind. Zaterdag en zondag van het Sinksenweekeinde kregen we de reeds lang verwachte zonneschijn, ideaal weertje voor de jaarlijkse Bierfeesten. Vorig jaar konden we op twee dagen tijd een 1200 bezoekers begroeten. Dit jaar werd dit aantal ruim overschreden. De bestuursleden, leden en jeugdspelers hebben zich uit de naad gewerkt om de massa bierproevers op hun wenken te bedienen. De ganse parking naast de sporthal en daarbij ook nog de beschikbare ruimte naast de kinderopvang wetden omgetoverd tot één gigantisch terras.
Zaterdag van 18u00 tot 2u00 en zondag van 2u00 tot middernacht was het dikwijls vechten (figuurlijk) om een vrije plaats te bemachtigen.
De tientallen kelners hadden hun handen vol om de honderden klanten snel te bedienen met de meer dan 100 (102 om juist te zijn) verschillende Belgische bieren.
Het ging zelfs zo vlug dat één uurtje voor afsluiten reeds 75% van de bieren op waren.
Dank zij een administratieve perfecte coördinatie van computer, tappers, glazenspoelers, garcons enz.. verliep alles op een zéér vlotte manier.
Buiten de bieren werd in de keuken ook bikkelhard gewerkt om de honderden frietjes, bitterballen, currieworsten enz.. enz.. in een ijltempo klaar te maken. Dus ook een grote pluim aan al ons keukenpersoneel (groot en klein) om in de, soms verzengende, hitte alles klaar te spelen. Op zondag werden de bezoekers nog vergast op de 12 man sterke muziekgroep "Trammelanto" uit Tilburg die de ambiance nog kracht bijzette met leuke muziek. Aan de kinderen werd ook gedacht via een groot springkasteel en zij die wilden konden zich ook nog mooi laten schminken. Voor elk wat wils dus. Nogmaals langs deze weg een welgemeend proficiat aan al deze "keiharde" werkers (sters) en we zullen best al beginnen plannen hoe we het volgend jaar zullen klaarspelen om deze enorme toeloop in goede banen te leiden. (RW)