6 keer 7-9 of 9-7 in 1e provinciale A. met 3 9-7 verlies op Geelse

Zonder al die perikelen in de club met invallen enz... en indien we het zelf zouden willen waren wij al 25000 keer kampioen gespeeld.

Wegens de versterking door Joël in de B-ploeg (wint er het meeste matchen in landelijke) moesten wij met 3 aantreden. Als je dan ziet dat Antonius thuis verliest van Berlaar, en na onze weggever in Atlantic, puntenverlies op Berlaar in de heenronde met een invaller, verlies gisteren met 3 man, en dan nog 1 punt achter de leiders staan, dan had het vanzelf gekund dit jaar.

De uitslagen deze week in onze reeks heb ik nooit gezien. Alle ploegen spelen 9-7 of 7-9 !!!

De match van gisteren:
Onze tegenstrevers: vaste ploeg: C0 Edwin Leysens C0 Stefan Horemans C2 Ivan Camps C4 Wim De Ruyter. Ondanks de 2 forfaits komen we op 4-4 waarbij met wat meer geluk de stand 3-5 had kunnen zijn. Raf verliest met 11-9 in de belle van De Ruyter. Aan de andere kant win ik nog met 11-13 in de belle van Leysens na een achterstand van 10-6. Ik moest al mijn matchen achter elkaar spelen en daar is mijn lichaam toch een beetje oud voor geworden, toch zeker tegen zo'n ploeg.

De tweede helft van de wedstrijd maakt Edwin Leysens met ruime winst tegen Hans en Raf het verschil en we verliezen met 9-7. Toch een degelijke uitslag tegen deze ploeg.

Raf 1, Hans 3, Tony 3.

ondanks al deze pech, blijven we dus nog altijd in de running voor de titel als we dat al zouden willen.