Gierle A - Reeks C VTTL - Landelijk - Heren

LH01/046 7-9 KTTC Eikenlo A Gierle A zaterdag 16/sep 19:00:00
LH02/044 7-9 Gierle A Salamander A zaterdag 23/sep 19:00:00
LH03/042 6-10 Hoeselt C Gierle A zaterdag 30/sep 19:00:00
LH04/043 2-14 Salamander D Gierle A zaterdag 7/okt 19:00:00
LH05/041 13-3 Gierle A Hasselt B zaterdag 14/okt 19:00:00
LH06/042 7-9 Lansweeper Hamm A Gierle A zaterdag 28/okt 19:00:00
LH07/043 8-8 Gierle A Meerdaal B zaterdag 11/nov 19:00:00
LH08/043 7-9 St. Pauwels A Gierle A zaterdag 18/nov 19:00:00
LH09/046 12-4 Gierle A Zoersel B zaterdag 25/nov 19:00:00
LH10/046 8-8 Meulebeke A Gierle A zaterdag 2/dec 19:00:00
LH11/044 11-5 Gierle A Kuurne A zaterdag 9/dec 19:00:00
LH12/046 Gierle A KTTC Eikenlo A zaterdag 13/jan 19:00:00
LH13/044 Salamander A Gierle A zaterdag 20/jan 19:00:00
LH14/042 Gierle A Hoeselt C zaterdag 27/jan 19:00:00
LH15/043 Gierle A Salamander D zaterdag 3/feb 19:00:00
LH16/041 Hasselt B Gierle A zaterdag 17/feb 19:00:00
LH17/042 Gierle A Lansweeper Hamm A zaterdag 24/feb 19:00:00
LH18/043 Meerdaal B Gierle A zaterdag 10/maa 19:00:00
LH19/043 Gierle A St. Pauwels A zaterdag 17/maa 19:00:00
LH20/046 Zoersel B Gierle A zaterdag 24/maa 19:00:00
LH21/046 Gierle A Meulebeke A zaterdag 14/apr 19:00:00
LH22/044 Kuurne A Gierle A zaterdag 21/apr 19:00:00


Gierle B - Reeks B VTTL - Landelijk - Heren

LH01/036 13-3 Rooigem-Gent D Gierle B zaterdag 16/sep 19:00:00
LH02/034 9-7 Gierle B Salamander B zaterdag 23/sep 19:00:00
LH03/032 8-8 Schoten A Gierle B zaterdag 30/sep 19:00:00
LH04/033 3-13 Houthulst A Gierle B zaterdag 7/okt 19:00:00
LH05/031 9-7 Gierle B Smash Dolfijn B zaterdag 14/okt 19:00:00
LH06/032 10-6 Merelbeke B Gierle B zaterdag 28/okt 19:00:00
LH07/033 12-4 Gierle B Morata A zaterdag 11/nov 19:00:00
LH08/033 13-3 Dylan Berlaar B Gierle B zaterdag 18/nov 19:00:00
LH09/036 9-7 Gierle B Schulen C zaterdag 25/nov 19:00:00
LH10/036 8-8 Gullegem D Gierle B zaterdag 2/dec 19:00:00
LH11/034 14-2 Gierle B Hurricane B zaterdag 9/dec 19:00:00
LH12/036 Gierle B Rooigem-Gent D zaterdag 13/jan 19:00:00
LH13/034 Salamander B Gierle B zaterdag 20/jan 19:00:00
LH14/032 Gierle B Schoten A zaterdag 27/jan 19:00:00
LH15/033 Gierle B Houthulst A zaterdag 3/feb 19:00:00
LH16/031 Smash Dolfijn B Gierle B zaterdag 17/feb 19:00:00
LH17/032 Gierle B Merelbeke B zaterdag 24/feb 19:00:00
LH18/033 Morata A Gierle B zaterdag 10/maa 19:00:00
LH19/033 Gierle B Dylan Berlaar B zaterdag 17/maa 19:00:00
LH20/036 Schulen C Gierle B zaterdag 24/maa 19:00:00
LH21/036 Gierle B Gullegem D zaterdag 14/apr 19:00:00
LH22/034 Hurricane B Gierle B zaterdag 21/apr 19:00:00


Gierle C - Afdeling 2B - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/018 5-11 Tecemo C Gierle C vrijdag 15/sep 20:00:00
PANTH02/016 11-5 Gierle C Gierle E zaterdag 23/sep 19:00:00
PANTH03/014 6-10 Salamander F Gierle C vrijdag 29/sep 20:00:00
PANTH04/015 5-11 Sokah E Gierle C vrijdag 6/okt 20:30:00
PANTH05/013 11-5 Gierle C Hove A zaterdag 14/okt 19:00:00
PANTH06/014 3-13 Hallaar A Gierle C dinsdag 24/okt 20:00:00
PANTH07/015 16-0 ff Gierle C Wommelgem A zaterdag 11/nov 19:00:00
PANTH08/015 1-15 Dylan Berlaar D Gierle C vrijdag 17/nov 20:00:00
PANTH09/018 13-3 Gierle C Geelse C zaterdag 25/nov 19:00:00
PANTH10/018 8-8 Minderhout A Gierle C vrijdag 1/dec 20:00:00
PANTH11/016 11-5 Gierle C Schoten B zaterdag 9/dec 19:00:00
PANTH12/018 Gierle C Tecemo C zaterdag 13/jan 19:00:00
PANTH14/014 Gierle C Salamander F zaterdag 27/jan 19:00:00
PANTH15/015 Gierle C Sokah E zaterdag 3/feb 19:00:00
PANTH16/013 Hove A Gierle C vrijdag 16/feb 20:00:00
PANTH17/014 Gierle C Hallaar A zaterdag 24/feb 19:00:00
PANTH18/015 Wommelgem A Gierle C vrijdag 9/maa 20:00:00
PANTH19/015 Gierle C Dylan Berlaar D zaterdag 17/maa 19:00:00
PANTH20/018 Geelse C Gierle C zaterdag 24/maa 19:00:00
PANTH21/018 Gierle C Minderhout A zaterdag 14/apr 19:00:00
PANTH22/016 Schoten B Gierle C vrijdag 20/apr 20:30:00
PANTH13/016 Gierle E Gierle C vrijdag 19/jan 20:00:00


Gierle D - Afdeling 2A - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/012 12-4 AFP Antwerpen C Gierle D vrijdag 15/sep 20:00:00
PANTH02/010 5-11 Gierle D Ekerse B zaterdag 23/sep 19:00:00
PANTH03/008 13-3 Salamander E Gierle D vrijdag 29/sep 20:00:00
PANTH04/009 11-5 Virtus A Gierle D vrijdag 6/okt 20:30:00
PANTH05/007 6-10 Gierle D Henricus A zaterdag 14/okt 19:00:00
PANTH06/008 11-5 Tecemo B Gierle D zaterdag 28/okt 19:00:00
PANTH07/009 12-4 Gierle D Zoersel C zaterdag 11/nov 19:00:00
PANTH08/009 15-1 Rupel B Gierle D vrijdag 17/nov 20:30:00
PANTH09/012 7-9 Gierle D Turnhout B zaterdag 25/nov 19:00:00
PANTH10/012 0-16 ff Borsbeek A Gierle D zaterdag 2/dec 19:30:00
PANTH11/010 4-12 Gierle D Schoten C zaterdag 9/dec 19:00:00
PANTH12/012 Gierle D AFP Antwerpen C zaterdag 13/jan 19:00:00
PANTH13/010 Ekerse B Gierle D vrijdag 19/jan 20:00:00
PANTH14/008 Gierle D Salamander E zaterdag 27/jan 19:00:00
PANTH15/009 Gierle D Virtus A zaterdag 3/feb 19:00:00
PANTH16/007 Henricus A Gierle D zaterdag 17/feb 19:30:00
PANTH17/008 Gierle D Tecemo B zaterdag 24/feb 19:00:00
PANTH18/009 Zoersel C Gierle D zaterdag 10/maa 19:00:00
PANTH19/009 Gierle D Rupel B zaterdag 17/maa 19:00:00
PANTH20/012 Turnhout B Gierle D zaterdag 24/maa 19:00:00
PANTH21/012 Gierle D Borsbeek A zaterdag 14/apr 19:00:00
PANTH22/010 Schoten C Gierle D vrijdag 20/apr 20:30:00


Gierle E - Afdeling 2B - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH02/016 11-5 Gierle C Gierle E zaterdag 23/sep 19:00:00
PANTH01/017 4-12 Gierle E Sokah E vrijdag 15/sep 20:30:00
PANTH03/015 5-11 Gierle E Dylan Berlaar D vrijdag 29/sep 20:00:00
PANTH04/016 10-6 Salamander F Gierle E vrijdag 6/okt 20:00:00
PANTH05/017 9-7 Gierle E Tecemo C vrijdag 13/okt 20:00:00
PANTH06/017 5-11 Gierle E Geelse C vrijdag 27/okt 20:00:00
PANTH07/017 16-0 Schoten B Gierle E vrijdag 10/nov 20:30:00
PANTH08/017 5-11 Gierle E Minderhout A vrijdag 17/nov 20:00:00
PANTH09/014 10-6 Hallaar A Gierle E dinsdag 21/nov 20:00:00
PANTH10/015 7-9 Gierle E Wommelgem A vrijdag 1/dec 20:00:00
PANTH11/015 16-0 Hove A Gierle E vrijdag 8/dec 20:00:00
PANTH12/017 Sokah E Gierle E vrijdag 12/jan 20:30:00
PANTH13/016 Gierle E Gierle C vrijdag 19/jan 20:00:00
PANTH14/015 Dylan Berlaar D Gierle E vrijdag 26/jan 20:00:00
PANTH15/016 Gierle E Salamander F vrijdag 2/feb 20:00:00
PANTH16/017 Tecemo C Gierle E vrijdag 16/feb 20:00:00
PANTH17/017 Geelse C Gierle E zaterdag 24/feb 19:00:00
PANTH18/017 Gierle E Schoten B vrijdag 9/maa 20:00:00
PANTH19/017 Minderhout A Gierle E vrijdag 16/maa 20:00:00
PANTH20/014 Gierle E Hallaar A vrijdag 23/maa 20:00:00
PANTH21/015 Wommelgem A Gierle E vrijdag 13/apr 20:00:00
PANTH22/015 Gierle E Hove A vrijdag 20/apr 20:00:00


Gierle F - Afdeling 3A - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/023 6-10 Gierle F Lille A vrijdag 15/sep 20:00:00
PANTH02/022 11-5 Rijkevorsel A Gierle F vrijdag 22/sep 20:00:00
PANTH03/021 7-9 Gierle F Salamander G vrijdag 29/sep 20:00:00
PANTH04/022 12-4 Dylan Berlaar E Gierle F vrijdag 6/okt 20:30:00
PANTH05/023 10-6 Gierle F Geelse D vrijdag 13/okt 20:00:00
PANTH06/023 9-7 Gierle F Minderhout B vrijdag 27/okt 20:00:00
PANTH07/023 10-6 Retie A Gierle F vrijdag 10/nov 20:00:00
PANTH08/023 8-8 Gierle F Hallaar B vrijdag 17/nov 20:00:00
PANTH09/020 11-5 Hulshout A Gierle F vrijdag 24/nov 20:30:00
PANTH10/021 11-5 Gierle F Turnhout D vrijdag 1/dec 20:00:00
PANTH11/021 11-5 Rupel E Gierle F zaterdag 9/dec 19:00:00
PANTH12/023 Lille A Gierle F vrijdag 12/jan 20:00:00
PANTH13/022 Gierle F Rijkevorsel A vrijdag 19/jan 20:00:00
PANTH14/021 Salamander G Gierle F vrijdag 26/jan 20:00:00
PANTH15/022 Gierle F Dylan Berlaar E vrijdag 2/feb 20:00:00
PANTH16/023 Geelse D Gierle F vrijdag 16/feb 20:00:00
PANTH17/023 Minderhout B Gierle F dinsdag 20/feb 20:00:00
PANTH18/023 Gierle F Retie A vrijdag 9/maa 20:00:00
PANTH19/023 Hallaar B Gierle F dinsdag 13/maa 20:00:00
PANTH20/020 Gierle F Hulshout A vrijdag 23/maa 20:00:00
PANTH21/021 Turnhout D Gierle F zaterdag 14/apr 19:00:00
PANTH22/021 Gierle F Rupel E vrijdag 20/apr 20:00:00


Gierle G - Afdeling 4B - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/047 15-1 Gierle G Nodo H vrijdag 15/sep 20:00:00
PANTH02/046 10-6 Geelse E Gierle G vrijdag 22/sep 20:00:00
PANTH03/045 9-7 Gierle G Salamander I vrijdag 29/sep 20:00:00
PANTH04/046 12-4 Dylan Berlaar F Gierle G vrijdag 6/okt 20:30:00
PANTH05/047 9-7 Gierle G Rijkevorsel B vrijdag 13/okt 20:00:00
PANTH06/047 13-3 Gierle G Turnhout E vrijdag 27/okt 20:00:00
PANTH07/047 9-7 Retie C Gierle G vrijdag 10/nov 20:00:00
PANTH08/047 14-2 Gierle G Virtus C vrijdag 17/nov 20:00:00
PANTH09/044 7-9 Minderhout C Gierle G vrijdag 24/nov 20:00:00
PANTH10/045 16-0 Gierle G Zoersel F vrijdag 1/dec 20:00:00
PANTH11/045 6-10 Merksplas D Gierle G vrijdag 8/dec 20:15:00
PANTH12/047 Nodo H Gierle G woensdag 10/jan 20:00:00
PANTH13/046 Gierle G Geelse E vrijdag 19/jan 20:00:00
PANTH14/045 Salamander I Gierle G vrijdag 26/jan 20:00:00
PANTH15/046 Gierle G Dylan Berlaar F vrijdag 2/feb 20:00:00
PANTH16/047 Rijkevorsel B Gierle G vrijdag 16/feb 20:00:00
PANTH17/047 Turnhout E Gierle G vrijdag 23/feb 20:00:00
PANTH18/047 Gierle G Retie C vrijdag 9/maa 20:00:00
PANTH19/047 Virtus C Gierle G zaterdag 17/maa 19:00:00
PANTH20/044 Gierle G Minderhout C vrijdag 23/maa 20:00:00
PANTH21/045 Zoersel F Gierle G zaterdag 14/apr 19:00:00
PANTH22/045 Gierle G Merksplas D vrijdag 20/apr 20:00:00


Gierle H - Afdeling 4C - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/053 9-7 Nodo E Gierle H woensdag 13/sep 20:00:00
PANTH02/050 12-4 Gierle H Dylan Berlaar G vrijdag 22/sep 20:00:00
PANTH03/053 2-14 AFP Antwerpen F Gierle H vrijdag 29/sep 20:00:00
PANTH04/051 11-5 Gierle H Lille B vrijdag 6/okt 20:00:00
PANTH05/051 7-9 Salamander H Gierle H vrijdag 13/okt 20:00:00
PANTH06/051 6-10 Zoersel E Gierle H vrijdag 27/okt 20:00:00
PANTH07/049 12-4 Gierle H Schoten G vrijdag 10/nov 20:00:00
PANTH08/050 0-16 Merksplas E Gierle H vrijdag 17/nov 20:15:00
PANTH09/053 16-0 Gierle H Borsbeek C vrijdag 24/nov 20:00:00
PANTH10/053 12-4 Retie B Gierle H vrijdag 1/dec 20:00:00
PANTH11/053 12-4 Gierle H Antonius C vrijdag 8/dec 20:00:00
PANTH12/053 Gierle H Nodo E vrijdag 12/jan 20:00:00
PANTH13/050 Dylan Berlaar G Gierle H vrijdag 19/jan 20:30:00
PANTH14/053 Gierle H AFP Antwerpen F vrijdag 26/jan 20:00:00
PANTH15/051 Lille B Gierle H donderdag 1/feb 20:00:00
PANTH16/051 Gierle H Salamander H vrijdag 16/feb 20:00:00
PANTH17/051 Gierle H Zoersel E vrijdag 23/feb 20:00:00
PANTH18/049 Schoten G Gierle H vrijdag 9/maa 20:00:00
PANTH19/050 Gierle H Merksplas E vrijdag 16/maa 20:00:00
PANTH20/053 Borsbeek C Gierle H zaterdag 24/maa 19:30:00
PANTH21/053 Gierle H Retie B vrijdag 13/apr 20:00:00
PANTH22/053 Antonius C Gierle H zaterdag 21/apr 19:00:00


Gierle I - Afdeling 4D - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/059 5-11 Sokah H Gierle I vrijdag 15/sep 20:30:00
PANTH02/056 2-14 Gierle I Rupel G vrijdag 22/sep 20:00:00
PANTH03/059 8-8 Nodo F Gierle I woensdag 27/sep 20:00:00
PANTH04/057 3-13 Gierle I Geelse F vrijdag 6/okt 20:00:00
PANTH05/057 5-11 Walem B Gierle I maandag 9/okt 20:00:00
PANTH06/057 7-9 Schoten F Gierle I woensdag 25/okt 20:00:00
PANTH07/055 4-12 Gierle I AFP Antwerpen E vrijdag 10/nov 20:00:00
PANTH08/056 9-7 Tecemo D Gierle I zaterdag 18/nov 19:00:00
PANTH09/059 2-14 Gierle I Nijlen B vrijdag 24/nov 20:00:00
PANTH10/059 8-8 Zwijndrecht C Gierle I donderdag 30/nov 20:00:00
PANTH11/059 4-12 Gierle I Wommelgem B vrijdag 8/dec 20:00:00
PANTH12/059 Gierle I Sokah H vrijdag 12/jan 20:00:00
PANTH13/056 Rupel G Gierle I vrijdag 19/jan 20:30:00
PANTH14/059 Gierle I Nodo F vrijdag 26/jan 20:00:00
PANTH15/057 Geelse F Gierle I vrijdag 2/feb 20:00:00
PANTH16/057 Gierle I Walem B vrijdag 16/feb 20:00:00
PANTH17/057 Gierle I Schoten F vrijdag 23/feb 20:00:00
PANTH18/055 AFP Antwerpen E Gierle I zaterdag 10/maa 19:00:00
PANTH19/056 Gierle I Tecemo D vrijdag 16/maa 20:00:00
PANTH20/059 Nijlen B Gierle I vrijdag 23/maa 20:30:00
PANTH21/059 Gierle I Zwijndrecht C vrijdag 13/apr 20:00:00
PANTH22/059 Wommelgem B Gierle I vrijdag 20/apr 20:00:00


Gierle J - Afdeling 5D - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/082 10-6 Gierle J AFP Antwerpen H donderdag 14/sep 20:00:00
PANTH02/080 8-8 Ekerse G Gierle J vrijdag 22/sep 20:00:00
PANTH03/080 Gierle J Vrij 1    
PANTH04/082 15-1 Gierle J Lille D donderdag 5/okt 20:00:00
PANTH05/082 3-13 Turnhout G Gierle J zaterdag 14/okt 19:00:00
PANTH06/082 15-1 Gierle J Dylan Berlaar H donderdag 26/okt 20:00:00
PANTH07/082 11-5 Nijlen C Gierle J vrijdag 10/nov 20:30:00
PANTH08/082 12-4 Geelse H Gierle J vrijdag 17/nov 20:00:00
PANTH09/079 9-7 Gierle J Salamander J donderdag 23/nov 20:00:00
PANTH10/080 6-10 Gierle J Hulshout B donderdag 30/nov 20:00:00
PANTH11/079 7-9 Zoersel G Gierle J vrijdag 8/dec 20:00:00
PANTH12/082 AFP Antwerpen H Gierle J woensdag 10/jan 20:00:00
PANTH13/080 Gierle J Ekerse G donderdag 18/jan 20:00:00
PANTH14/080 Vrij 1 Gierle J    
PANTH15/082 Lille D Gierle J vrijdag 2/feb 20:00:00
PANTH16/082 Gierle J Turnhout G donderdag 15/feb 20:00:00
PANTH17/082 Dylan Berlaar H Gierle J maandag 19/feb 20:00:00
PANTH18/082 Gierle J Nijlen C donderdag 8/maa 20:00:00
PANTH19/082 Gierle J Geelse H donderdag 15/maa 20:00:00
PANTH20/079 Salamander J Gierle J woensdag 21/maa 20:00:00
PANTH21/080 Hulshout B Gierle J vrijdag 13/apr 20:30:00
PANTH22/079 Gierle J Zoersel G donderdag 19/apr 20:00:00


Gierle K - Afdeling 5B - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/071 7-9 Sokah J Gierle K vrijdag 15/sep 20:30:00
PANTH02/068 3-13 Gierle K Schoten H vrijdag 22/sep 20:00:00
PANTH03/071 6-10 Geelse I Gierle K vrijdag 29/sep 20:00:00
PANTH04/069 12-4 Gierle K Ekerse H vrijdag 6/okt 20:00:00
PANTH05/069 Vrij 1 Gierle K    
PANTH06/069 11-5 Salamander K Gierle K dinsdag 24/okt 20:00:00
PANTH07/067 2-14 Gierle K Hallaar E vrijdag 10/nov 20:00:00
PANTH08/068 16-0 ff Willebroek B Gierle K vrijdag 17/nov 20:30:00
PANTH09/071 13-3 Gierle K Borsbeek E vrijdag 24/nov 20:00:00
PANTH10/071 14-2 AFP Antwerpen J Gierle K zaterdag 2/dec 19:00:00
PANTH11/071 13-3 Gierle K Turnhout H vrijdag 8/dec 20:00:00
PANTH12/071 Gierle K Sokah J vrijdag 12/jan 20:00:00
PANTH13/068 Schoten H Gierle K zaterdag 20/jan 19:00:00
PANTH14/071 Gierle K Geelse I vrijdag 26/jan 20:00:00
PANTH15/069 Ekerse H Gierle K zaterdag 3/feb 19:30:00
PANTH16/069 Gierle K Vrij 1    
PANTH17/069 Gierle K Salamander K vrijdag 23/feb 20:00:00
PANTH18/067 Hallaar E Gierle K maandag 5/maa 20:00:00
PANTH19/068 Gierle K Willebroek B vrijdag 16/maa 20:00:00
PANTH20/071 Borsbeek E Gierle K zaterdag 24/maa 19:30:00
PANTH21/071 Gierle K AFP Antwerpen J vrijdag 13/apr 20:00:00
PANTH22/071 Turnhout H Gierle K vrijdag 20/apr 20:00:00


Gierle L - Afdeling 5A - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/065 13-3 Ekerse E Gierle L dinsdag 12/sep 20:00:00
PANTH02/062 7-9 Gierle L Lille C vrijdag 22/sep 20:00:00
PANTH03/065 6-10 AFP Antwerpen I Gierle L vrijdag 29/sep 20:00:00
PANTH04/063 1-15 Gierle L Geelse G vrijdag 6/okt 20:00:00
PANTH05/063 9-7 Poppel A Gierle L maandag 9/okt 20:00:00
PANTH06/063 13-3 Antonius D Gierle L zaterdag 28/okt 19:00:00
PANTH07/061 7-9 Gierle L Dessel A vrijdag 10/nov 20:00:00
PANTH08/062 13-3 Minderhout D Gierle L vrijdag 17/nov 20:00:00
PANTH09/065 11-5 Gierle L Nijlen D vrijdag 24/nov 20:00:00
PANTH10/065 13-3 Retie D Gierle L vrijdag 1/dec 20:00:00
PANTH11/065 2-14 Gierle L Turnhout F vrijdag 8/dec 20:00:00
PANTH12/065 Gierle L Ekerse E vrijdag 12/jan 20:00:00
PANTH13/062 Lille C Gierle L woensdag 17/jan 20:00:00
PANTH14/065 Gierle L AFP Antwerpen I vrijdag 26/jan 20:00:00
PANTH15/063 Geelse G Gierle L vrijdag 2/feb 20:00:00
PANTH16/063 Gierle L Poppel A vrijdag 16/feb 20:00:00
PANTH17/063 Gierle L Antonius D vrijdag 23/feb 20:00:00
PANTH18/061 Dessel A Gierle L vrijdag 9/maa 20:00:00
PANTH19/062 Gierle L Minderhout D vrijdag 16/maa 20:00:00
PANTH20/065 Nijlen D Gierle L vrijdag 23/maa 20:30:00
PANTH21/065 Gierle L Retie D vrijdag 13/apr 20:00:00
PANTH22/065 Turnhout F Gierle L vrijdag 20/apr 20:00:00


Gierle A - Afdeling 1 SUPER - Prov. Antwerpen - Jeugd

PANTJ01/002 2-8 Nodo A Gierle A zaterdag 16/sep 09:30:00
PANTJ02/002 6-4 Gierle A Zoersel A zaterdag 23/sep 09:00:00
PANTJ03/003 5-5 Gierle A Rupel A zaterdag 30/sep 09:00:00
PANTJ04/002 6-4 Geelse A Gierle A zaterdag 7/okt 10:00:00
PANTJ05/002 4-6 Gierle A Turnhout A zaterdag 14/okt 09:00:00
PANTJ06/002 5-5 Gierle A Nodo A zaterdag 21/okt 09:00:00
PANTJ07/002 2-8 Zoersel A Gierle A zaterdag 4/nov 10:00:00
PANTJ08/003 5-5 Rupel A Gierle A zaterdag 11/nov 09:30:00
PANTJ09/002 10-0 Gierle A Geelse A zaterdag 18/nov 09:00:00
PANTJ10/002 3-7 Turnhout A Gierle A zaterdag 25/nov 09:30:00


Gierle B - Afdeling 2B - Prov. Antwerpen - Jeugd

PANTJ01/014 Vrij Gierle B    
PANTJ02/014 1-9 Gierle B Rijkevorsel A zaterdag 23/sep 09:00:00
PANTJ03/015 6-4 Gierle B Borsbeek B zaterdag 30/sep 09:00:00
PANTJ04/014 8-2 Dylan Berlaar B Gierle B zaterdag 7/okt 09:00:00
PANTJ05/014 8-2 Gierle B Turnhout C zaterdag 14/okt 09:00:00
PANTJ06/014 Gierle B Vrij    
PANTJ07/014 7-3 Rijkevorsel A Gierle B zaterdag 4/nov 09:30:00
PANTJ08/015 7-3 Borsbeek B Gierle B zaterdag 11/nov 09:30:00
PANTJ09/014 5-5 Gierle B Dylan Berlaar B zaterdag 18/nov 09:00:00
PANTJ10/014 0-10 Turnhout C Gierle B zaterdag 25/nov 09:30:00


Gierle C - Afdeling 3B - Prov. Antwerpen - Jeugd

PANTJ01/020 3-7 Merksplas C Gierle C zaterdag 16/sep 09:00:00
PANTJ02/020 6-4 Gierle C Salamander B zaterdag 23/sep 09:00:00
PANTJ03/021 Gierle C Vrij    
PANTJ04/020 5-5 Hallaar A Gierle C zaterdag 7/okt 10:00:00
PANTJ05/020 1-9 Gierle C Virtus B zaterdag 14/okt 09:00:00
PANTJ06/020 3-7 Gierle C Merksplas C zaterdag 21/okt 09:00:00
PANTJ07/020 10-0 Salamander B Gierle C zaterdag 4/nov 13:00:00
PANTJ08/021 Vrij Gierle C    
PANTJ09/020 4-6 Gierle C Hallaar A zaterdag 18/nov 09:00:00
PANTJ10/020 10-0 Virtus B Gierle C zaterdag 25/nov 09:00:00


Gierle D - Afdeling 4A - Prov. Antwerpen - Jeugd

PANTJ01/023 5-5 Merksplas E Gierle D zaterdag 16/sep 09:00:00
PANTJ02/023 Gierle D Vrij    
PANTJ03/024 2-8 Gierle D Sokah B zaterdag 30/sep 09:00:00
PANTJ04/023 1-9 Geelse D Gierle D zaterdag 7/okt 10:00:00
PANTJ05/023 0-10 Gierle D AFP Antwerpen B zaterdag 14/okt 09:00:00
PANTJ06/023 6-4 Gierle D Merksplas E zaterdag 21/okt 09:00:00
PANTJ07/023 Vrij Gierle D    
PANTJ08/024 5-5 Sokah B Gierle D zaterdag 11/nov 14:00:00
PANTJ09/023 5-5 Gierle D Geelse D zaterdag 18/nov 09:00:00
PANTJ10/023 10-0 ff AFP Antwerpen B Gierle D zaterdag 25/nov 09:30:00


Gierle E - Afdeling 5B - Prov. Antwerpen - Jeugd

PANTJ01/032 1-9 Retie B Gierle E zaterdag 16/sep 09:30:00
PANTJ02/032 Gierle E Vrij    
PANTJ03/033 3-7 Gierle E Sokah C zaterdag 30/sep 09:00:00
PANTJ04/032 1-9 Geelse E Gierle E zaterdag 7/okt 10:00:00
PANTJ05/032 1-9 Gierle E Turnhout E zaterdag 14/okt 09:00:00
PANTJ06/032 7-3 Gierle E Retie B zaterdag 21/okt 09:00:00
PANTJ07/032 Vrij Gierle E    
PANTJ08/033 6-4 Sokah C Gierle E zaterdag 11/nov 14:00:00
PANTJ09/032 8-2 Gierle E Geelse E zaterdag 18/nov 09:00:00
PANTJ10/032 8-2 Turnhout E Gierle E zaterdag 25/nov 09:30:00


Gierle F - Afdeling 5A - Prov. Antwerpen - Jeugd

PANTJ01/029 2-8 Merksplas F Gierle F zaterdag 16/sep 09:00:00
PANTJ02/029 Gierle F Vrij    
PANTJ03/030 5-5 Gierle F Sokah D zaterdag 30/sep 09:00:00
PANTJ04/029 9-1 Dylan Berlaar C Gierle F zaterdag 7/okt 10:00:00
PANTJ05/029 5-5 Gierle F Virtus D zaterdag 14/okt 09:00:00
PANTJ06/029 9-1 Gierle F Merksplas F zaterdag 21/okt 09:00:00
PANTJ07/029 Vrij Gierle F    
PANTJ08/030 7-3 Sokah D Gierle F zaterdag 11/nov 14:00:00
PANTJ09/029 1-9 Gierle F Dylan Berlaar C zaterdag 18/nov 09:00:00
PANTJ10/029 4-6 Virtus D Gierle F zaterdag 25/nov 09:00:00