Gierle A - Reeks A LAND VTTL - RegionVTTL - Heren

LH01/021 13-3 Gierle A Merelbeke C zaterdag 17/sep 19:00
LH02/025 3-13 Wielsbeke-Leiel A Gierle A zaterdag 24/sep 19:00
LH03/024 13-3 Gierle A Tecemo A zaterdag 1/okt 19:00
LH04/025 Zoersel A Gierle A zaterdag 15/okt 19:00
LH05/026 Gierle A De Woudpalet A zaterdag 22/okt 19:00
LH06/024 Meerdaal C Gierle A zaterdag 29/okt 19:00
LH07/025 Gierle A Lipalet A zaterdag 12/nov 19:00
LH08/026 Sint-Niklase A Gierle A zaterdag 19/nov 19:00
LH09/024 Gierle A Turnhout A zaterdag 26/nov 19:00
LH10/025 Gierle A Ninove A zaterdag 3/dec 19:00
LH11/024 Rooigem-Gent D Gierle A zaterdag 10/dec 19:00
LH12/021 Merelbeke C Gierle A zaterdag 14/jan 19:00
LH13/025 Gierle A Wielsbeke-Leiel A zaterdag 21/jan 19:00
LH14/024 Tecemo A Gierle A zaterdag 28/jan 19:00
LH15/025 Gierle A Zoersel A zaterdag 4/feb 19:00
LH16/026 De Woudpalet A Gierle A zaterdag 11/feb 19:00
LH17/024 Gierle A Meerdaal C zaterdag 18/feb 19:00
LH18/025 Lipalet A Gierle A zaterdag 4/maa 19:00
LH19/026 Gierle A Sint-Niklase A zaterdag 11/maa 19:00
LH20/024 Turnhout A Gierle A zaterdag 18/maa 19:00
LH21/025 Ninove A Gierle A zaterdag 15/apr 19:00
LH22/024 Gierle A Rooigem-Gent D zaterdag 22/apr 19:00


Gierle B - Reeks B LAND VTTL - RegionVTTL - Heren

LH01/031 7-9 Gierle B Hamme A zaterdag 17/sep 19:00
LH02/035 8-8 Salamander B Gierle B zaterdag 24/sep 19:00
LH03/034 9-7 Gierle B Merksplas B zaterdag 1/okt 19:00
LH04/035 Nodo C Gierle B zaterdag 15/okt 19:00
LH05/036 Gierle B Schulen C zaterdag 22/okt 19:00
LH06/034 United A Gierle B zaterdag 29/okt 19:00
LH07/035 Gierle B Nova A zaterdag 12/nov 19:00
LH08/036 Zandvoorde B Gierle B zaterdag 19/nov 19:00
LH09/034 Gierle B Diest B zaterdag 26/nov 19:00
LH10/035 Gierle B Werchter A zaterdag 3/dec 19:00
LH11/034 Rooigem-Gent E Gierle B zaterdag 10/dec 19:00
LH12/031 Hamme A Gierle B zaterdag 14/jan 19:00
LH13/035 Gierle B Salamander B zaterdag 21/jan 19:00
LH14/034 Merksplas B Gierle B zaterdag 28/jan 19:00
LH15/035 Gierle B Nodo C zaterdag 4/feb 19:00
LH16/036 Schulen C Gierle B zaterdag 11/feb 19:00
LH17/034 Gierle B United A zaterdag 18/feb 19:00
LH18/035 Nova A Gierle B zaterdag 4/maa 19:00
LH19/036 Gierle B Zandvoorde B zaterdag 11/maa 19:00
LH20/034 Diest B Gierle B zaterdag 18/maa 19:00
LH21/035 Werchter A Gierle B zaterdag 15/apr 19:00
LH22/034 Gierle B Rooigem-Gent E zaterdag 22/apr 19:00


Gierle C - Afdeling 1 - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/001 8-8 Gierle C Brasgata A zaterdag 17/sep 19:00
PANTH02/005 7-9 Dylan Berlaar C Gierle C vrijdag 23/sep 20:00
PANTH03/004 10-6 Gierle C Merksplas C zaterdag 1/okt 19:00
PANTH04/005 Rupel A Gierle C vrijdag 14/okt 20:00
PANTH05/006 Gierle C Schoten B zaterdag 22/okt 19:00
PANTH06/004 Turnhout B Gierle C zaterdag 29/okt 19:00
PANTH07/005 Gierle C Sokah C zaterdag 12/nov 19:00
PANTH08/006 Salamander C Gierle C zaterdag 19/nov 19:00
PANTH09/004 Gierle C Minderhout A zaterdag 26/nov 19:00
PANTH10/005 Gierle C Geelse C zaterdag 3/dec 19:00
PANTH11/004 Antonius A Gierle C vrijdag 9/dec 20:00
PANTH12/001 Brasgata A Gierle C vrijdag 13/jan 20:00
PANTH13/005 Gierle C Dylan Berlaar C zaterdag 21/jan 19:00
PANTH14/004 Merksplas C Gierle C vrijdag 27/jan 20:15
PANTH15/005 Gierle C Rupel A zaterdag 4/feb 19:00
PANTH16/006 Schoten B Gierle C zaterdag 11/feb 19:00
PANTH17/004 Gierle C Turnhout B zaterdag 18/feb 19:00
PANTH18/005 Sokah C Gierle C zaterdag 4/maa 19:00
PANTH19/006 Gierle C Salamander C zaterdag 11/maa 19:00
PANTH20/004 Minderhout A Gierle C maandag 13/maa 20:00
PANTH21/005 Geelse C Gierle C zaterdag 15/apr 19:00
PANTH22/004 Gierle C Antonius A zaterdag 22/apr 19:00


Gierle D - Afdeling 2A - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/011 13-3 Gierle D Tecemo D vrijdag 16/sep 20:00
PANTH02/010 7-9 Rupel B Gierle D vrijdag 23/sep 20:00
PANTH03/009 Gierle D Vrij  
PANTH04/010 Zoersel B Gierle D zaterdag 15/okt 19:00
PANTH05/011 Gierle D Retie B vrijdag 21/okt 20:00
PANTH06/011 Gierle D Salamander E vrijdag 28/okt 20:00
PANTH07/011 Zwijndrecht A Gierle D woensdag 9/nov 20:00
PANTH08/011 Gierle D Turnhout D vrijdag 18/nov 20:00
PANTH09/008 Tecemo B Gierle D zaterdag 26/nov 19:00
PANTH10/009 Gierle D Dylan Berlaar D vrijdag 2/dec 20:00
PANTH11/009 Sokah D Gierle D vrijdag 9/dec 20:00
PANTH12/011 Tecemo D Gierle D vrijdag 13/jan 20:00
PANTH13/010 Gierle D Rupel B vrijdag 20/jan 20:00
PANTH14/009 Vrij Gierle D  
PANTH15/010 Gierle D Zoersel B vrijdag 3/feb 20:00
PANTH16/011 Retie B Gierle D vrijdag 10/feb 20:00
PANTH17/011 Salamander E Gierle D vrijdag 17/feb 20:00
PANTH18/011 Gierle D Zwijndrecht A vrijdag 3/maa 20:00
PANTH19/011 Turnhout D Gierle D vrijdag 10/maa 20:00
PANTH20/008 Gierle D Tecemo B vrijdag 17/maa 20:00
PANTH21/009 Dylan Berlaar D Gierle D vrijdag 14/apr 20:00
PANTH22/009 Gierle D Sokah D vrijdag 21/apr 20:00


Gierle E - Afdeling 2B - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/013 10-6 Gierle E Schoten C zaterdag 17/sep 19:00
PANTH02/017 12-4 Virtus A Gierle E vrijdag 23/sep 20:00
PANTH03/016 12-4 Gierle E Willebroek A zaterdag 1/okt 19:00
PANTH04/017 Retie A Gierle E vrijdag 14/okt 20:00
PANTH05/018 Gierle E Wommelgem A zaterdag 22/okt 19:00
PANTH06/016 Geelse D Gierle E vrijdag 28/okt 20:00
PANTH07/017 Gierle E AFP Antwerpen B zaterdag 12/nov 19:00
PANTH08/018 Salamander D Gierle E vrijdag 18/nov 20:00
PANTH09/016 Gierle E Turnhout C zaterdag 26/nov 19:00
PANTH10/017 Gierle E Tecemo C zaterdag 3/dec 19:00
PANTH11/016 Nodo D Gierle E zaterdag 10/dec 19:00
PANTH12/013 Schoten C Gierle E vrijdag 13/jan 20:15
PANTH13/017 Gierle E Virtus A zaterdag 21/jan 19:00
PANTH14/016 Willebroek A Gierle E vrijdag 27/jan 20:00
PANTH15/017 Gierle E Retie A zaterdag 4/feb 19:00
PANTH16/018 Wommelgem A Gierle E zaterdag 11/feb 19:00
PANTH17/016 Gierle E Geelse D zaterdag 18/feb 19:00
PANTH18/017 AFP Antwerpen B Gierle E zaterdag 4/maa 19:00
PANTH19/018 Gierle E Salamander D zaterdag 11/maa 19:00
PANTH20/016 Turnhout C Gierle E zaterdag 18/maa 19:00
PANTH21/017 Tecemo C Gierle E vrijdag 14/apr 20:00
PANTH22/016 Gierle E Nodo D zaterdag 22/apr 19:00


Gierle F - Afdeling 3B - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/029 6-10 Gierle F Lille A vrijdag 16/sep 20:00
PANTH02/028 16-0 ff Nodo E Gierle F zaterdag 24/sep 19:00
PANTH03/027 11-5 Gierle F Turnhout F vrijdag 30/sep 20:00
PANTH04/028 Geelse E Gierle F vrijdag 14/okt 20:00
PANTH05/029 Gierle F Zoersel D vrijdag 21/okt 20:00
PANTH06/029 Gierle F Virtus B vrijdag 28/okt 20:00
PANTH07/029 Hallaar A Gierle F vrijdag 11/nov 20:00
PANTH08/029 Gierle F Willebroek B vrijdag 18/nov 20:00
PANTH09/026 Blue Rackets A Gierle F donderdag 24/nov 20:00
PANTH10/027 Gierle F Sokah F vrijdag 2/dec 20:00
PANTH11/027 Schoten D Gierle F vrijdag 9/dec 20:15
PANTH12/029 Lille A Gierle F vrijdag 13/jan 20:00
PANTH13/028 Gierle F Nodo E vrijdag 20/jan 20:00
PANTH14/027 Turnhout F Gierle F zaterdag 28/jan 19:00
PANTH15/028 Gierle F Geelse E vrijdag 3/feb 20:00
PANTH16/029 Zoersel D Gierle F vrijdag 10/feb 20:00
PANTH17/029 Virtus B Gierle F vrijdag 17/feb 20:30
PANTH18/029 Gierle F Hallaar A vrijdag 3/maa 20:00
PANTH19/029 Willebroek B Gierle F vrijdag 10/maa 20:00
PANTH20/026 Gierle F Blue Rackets A vrijdag 17/maa 20:00
PANTH21/027 Sokah F Gierle F vrijdag 14/apr 20:00
PANTH22/027 Gierle F Schoten D vrijdag 21/apr 20:00


Gierle G - Afdeling 3A - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/023 7-9 AFP Antwerpen C Gierle G vrijdag 16/sep 20:00
PANTH02/020 6-10 Gierle G Turnhout E vrijdag 23/sep 20:00
PANTH03/023 12-4 Rupel C Gierle G vrijdag 30/sep 20:00
PANTH04/021 Gierle G Antonius B vrijdag 14/okt 20:00
PANTH05/021 Zoersel C Gierle G zaterdag 22/okt 19:00
PANTH06/021 Salamander F Gierle G vrijdag 28/okt 20:00
PANTH07/019 Gierle G Schoten E vrijdag 4/nov 20:00
PANTH08/020 Rijkevorsel A Gierle G vrijdag 18/nov 20:00
PANTH09/023 Gierle G Walem A vrijdag 25/nov 20:00
PANTH10/023 Hallaar C Gierle G vrijdag 2/dec 20:00
PANTH11/023 Gierle G Zwijndrecht B vrijdag 9/dec 20:00
PANTH12/023 Gierle G AFP Antwerpen C vrijdag 13/jan 20:00
PANTH13/020 Turnhout E Gierle G zaterdag 21/jan 19:00
PANTH14/023 Gierle G Rupel C vrijdag 27/jan 20:00
PANTH15/021 Antonius B Gierle G zaterdag 4/feb 19:00
PANTH16/021 Gierle G Zoersel C vrijdag 10/feb 20:00
PANTH17/021 Gierle G Salamander F vrijdag 17/feb 20:00
PANTH18/019 Schoten E Gierle G vrijdag 3/maa 20:15
PANTH19/020 Gierle G Rijkevorsel A vrijdag 10/maa 20:00
PANTH20/023 Walem A Gierle G maandag 13/maa 20:00
PANTH21/023 Gierle G Hallaar C vrijdag 14/apr 20:00
PANTH22/023 Zwijndrecht B Gierle G vrijdag 21/apr 20:00


Gierle H - Afdeling 4C - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/053 1-15 AFP Antwerpen D Gierle H vrijdag 16/sep 20:00
PANTH02/050 14-2 Gierle H Geelse G vrijdag 23/sep 20:00
PANTH03/053 5-11 Nodo G Gierle H woensdag 28/sep 20:00
PANTH04/051 Gierle H Rupel F vrijdag 14/okt 20:00
PANTH05/051 Poppel A Gierle H vrijdag 21/okt 20:00
PANTH06/051 Nijlen B Gierle H vrijdag 28/okt 20:00
PANTH07/049 Gierle H Hallaar D vrijdag 11/nov 20:00
PANTH08/050 Rijkevorsel C Gierle H maandag 14/nov 20:00
PANTH09/053 Gierle H Schoten F vrijdag 25/nov 20:00
PANTH10/053 Turnhout H Gierle H vrijdag 2/dec 20:00
PANTH11/053 Gierle H Hove C vrijdag 9/dec 20:00
PANTH12/053 Gierle H AFP Antwerpen D vrijdag 13/jan 20:00
PANTH13/050 Geelse G Gierle H vrijdag 20/jan 20:00
PANTH14/053 Gierle H Nodo G vrijdag 27/jan 20:00
PANTH15/051 Rupel F Gierle H vrijdag 3/feb 20:00
PANTH16/051 Gierle H Poppel A vrijdag 10/feb 20:00
PANTH17/051 Gierle H Nijlen B vrijdag 17/feb 20:00
PANTH18/049 Hallaar D Gierle H vrijdag 3/maa 20:00
PANTH19/050 Gierle H Rijkevorsel C vrijdag 10/maa 20:00
PANTH20/053 Schoten F Gierle H zaterdag 18/maa 19:00
PANTH21/053 Gierle H Turnhout H vrijdag 14/apr 20:00
PANTH22/053 Hove C Gierle H donderdag 20/apr 20:00


Gierle I - Afdeling 4B - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/047 3-13 Gierle I Lille B vrijdag 16/sep 20:00
PANTH02/046 5-11 Antonius D Gierle I zaterdag 24/sep 19:00
PANTH03/045 6-10 Gierle I Nodo H vrijdag 30/sep 20:00
PANTH04/046 Geelse F Gierle I vrijdag 14/okt 20:00
PANTH05/047 Gierle I Rupel E vrijdag 21/okt 20:00
PANTH06/047 Gierle I Dylan Berlaar F vrijdag 28/okt 20:00
PANTH07/047 Minderhout B Gierle I vrijdag 11/nov 20:00
PANTH08/047 Gierle I Merksplas E vrijdag 18/nov 20:00
PANTH09/044 Rijkevorsel B Gierle I maandag 21/nov 20:00
PANTH10/045 Gierle I Nijlen C vrijdag 2/dec 20:00
PANTH11/045 Sokah H Gierle I vrijdag 9/dec 20:00
PANTH12/047 Lille B Gierle I donderdag 12/jan 20:00
PANTH13/046 Gierle I Antonius D vrijdag 20/jan 20:00
PANTH14/045 Nodo H Gierle I woensdag 25/jan 20:00
PANTH15/046 Gierle I Geelse F vrijdag 3/feb 20:00
PANTH16/047 Rupel E Gierle I vrijdag 10/feb 20:00
PANTH17/047 Dylan Berlaar F Gierle I vrijdag 17/feb 20:30
PANTH18/047 Gierle I Minderhout B vrijdag 3/maa 20:00
PANTH19/047 Merksplas E Gierle I vrijdag 10/maa 20:15
PANTH20/044 Gierle I Rijkevorsel B vrijdag 17/maa 20:00
PANTH21/045 Nijlen C Gierle I vrijdag 14/apr 20:00
PANTH22/045 Gierle I Sokah H vrijdag 21/apr 20:00


Gierle J - Afdeling 5C - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/071 11-5 Gierle J Lille C donderdag 15/sep 20:00
PANTH02/070 11-5 Zoersel E Gierle J zaterdag 24/sep 19:00
PANTH03/069 11-5 Gierle J Poppel B donderdag 29/sep 20:00
PANTH04/070 Dessel A Gierle J vrijdag 14/okt 20:30
PANTH05/071 Gierle J Retie D donderdag 20/okt 20:00
PANTH06/071 Gierle J Turnhout I donderdag 27/okt 20:00
PANTH07/071 Brasgata E Gierle J vrijdag 11/nov 20:00
PANTH08/071 Gierle J Merksplas F donderdag 17/nov 20:00
PANTH09/068 Schoten G Gierle J maandag 21/nov 20:00
PANTH10/069 Gierle J Salamander I donderdag 1/dec 20:00
PANTH11/069 Minderhout C Gierle J vrijdag 9/dec 20:00
PANTH12/071 Lille C Gierle J vrijdag 13/jan 20:00
PANTH13/070 Gierle J Zoersel E donderdag 19/jan 20:00
PANTH14/069 Poppel B Gierle J vrijdag 27/jan 20:00
PANTH15/070 Gierle J Dessel A donderdag 2/feb 20:00
PANTH16/071 Retie D Gierle J vrijdag 10/feb 20:00
PANTH17/071 Turnhout I Gierle J vrijdag 17/feb 20:00
PANTH18/071 Gierle J Brasgata E donderdag 2/maa 20:00
PANTH19/071 Merksplas F Gierle J vrijdag 10/maa 20:15
PANTH20/068 Gierle J Schoten G donderdag 16/maa 20:00
PANTH21/069 Salamander I Gierle J vrijdag 14/apr 20:00
PANTH22/069 Gierle J Minderhout C donderdag 20/apr 20:00


Gierle K - Afdeling 5B - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/065 7-9 AFP Antwerpen F Gierle K zaterdag 17/sep 19:00
PANTH02/062 7-9 Gierle K Hulshout A vrijdag 23/sep 20:00
PANTH03/065 4-12 Retie E Gierle K vrijdag 30/sep 20:00
PANTH04/063 Gierle K Nodo I vrijdag 14/okt 20:00
PANTH05/063 Geelse H Gierle K vrijdag 21/okt 20:00
PANTH06/063 Turnhout J Gierle K vrijdag 28/okt 20:00
PANTH07/061 Gierle K Hallaar G vrijdag 11/nov 20:00
PANTH08/062 Merksplas G Gierle K vrijdag 18/nov 20:15
PANTH09/065 Gierle K Schoten H vrijdag 25/nov 20:00
PANTH10/065 Sokah I Gierle K vrijdag 2/dec 20:00
PANTH11/065 Gierle K Minderhout D vrijdag 9/dec 20:00
PANTH12/065 Gierle K AFP Antwerpen F vrijdag 13/jan 20:00
PANTH13/062 Hulshout A Gierle K vrijdag 20/jan 20:00
PANTH14/065 Gierle K Retie E vrijdag 27/jan 20:00
PANTH15/063 Nodo I Gierle K zaterdag 4/feb 19:00
PANTH16/063 Gierle K Geelse H vrijdag 10/feb 20:00
PANTH17/063 Gierle K Turnhout J vrijdag 17/feb 20:00
PANTH18/061 Hallaar G Gierle K vrijdag 3/maa 20:00
PANTH19/062 Gierle K Merksplas G vrijdag 10/maa 20:00
PANTH20/065 Schoten H Gierle K zaterdag 18/maa 19:00
PANTH21/065 Gierle K Sokah I vrijdag 14/apr 20:00
PANTH22/065 Minderhout D Gierle K vrijdag 21/apr 20:00


Gierle L - Afdeling 6 - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/077 5-11 Gierle L Lille D vrijdag 16/sep 20:00
PANTH02/076 7-9 Poppel C Gierle L vrijdag 23/sep 20:00
PANTH03/075 7-9 Gierle L Geelse J vrijdag 30/sep 20:00
PANTH04/076 Nodo K Gierle L vrijdag 14/okt 20:00
PANTH05/077 Gierle L Nodo L vrijdag 21/okt 20:00
PANTH06/077 Gierle L Sokah K vrijdag 28/okt 20:00
PANTH07/077 Brasgata F Gierle L vrijdag 11/nov 20:00
PANTH08/077 Gierle L Vrij  
PANTH09/074 Turnhout L Gierle L vrijdag 25/nov 20:30
PANTH10/075 Gierle L Nijlen E vrijdag 2/dec 20:00
PANTH11/075 Turnhout K Gierle L vrijdag 9/dec 20:00
PANTH12/077 Lille D Gierle L donderdag 12/jan 20:00
PANTH13/076 Gierle L Poppel C vrijdag 20/jan 20:00
PANTH14/075 Geelse J Gierle L vrijdag 27/jan 20:00
PANTH15/076 Gierle L Nodo K vrijdag 3/feb 20:00
PANTH16/077 Nodo L Gierle L vrijdag 10/feb 20:00
PANTH17/077 Sokah K Gierle L vrijdag 17/feb 20:00
PANTH18/077 Gierle L Brasgata F vrijdag 3/maa 20:00
PANTH19/077 Vrij Gierle L  
PANTH20/074 Gierle L Turnhout L vrijdag 17/maa 20:00
PANTH21/075 Nijlen E Gierle L vrijdag 14/apr 20:00
PANTH22/075 Gierle L Turnhout K vrijdag 21/apr 20:00


Gierle A - Afdeling 1A - Prov. Antwerpen - Jeugd

PANTJ01/006 6-4 Gierle A Nodo A zaterdag 17/sep 10:00
PANTJ02/005 6-4 Dylan Berlaar B Gierle A zaterdag 24/sep 10:00
PANTJ03/005 Gierle A Vrij  
PANTJ04/007 Dylan Berlaar A Gierle A zaterdag 8/okt 10:00
PANTJ05/005 Salamander A Gierle A zaterdag 15/okt 10:00
PANTJ06/006 Nodo A Gierle A zaterdag 22/okt 09:30
PANTJ07/005 Gierle A Dylan Berlaar B zaterdag 12/nov 10:00
PANTJ08/005 Vrij Gierle A  
PANTJ09/007 Gierle A Dylan Berlaar A zaterdag 26/nov 10:00
PANTJ10/005 Gierle A Salamander A zaterdag 3/dec 10:00


Gierle B - Afdeling 2B - Prov. Antwerpen - Jeugd

PANTJ01/016 6-4 Gierle B Virtus A zaterdag 17/sep 10:00
PANTJ02/015 4-6 Dylan Berlaar C Gierle B zaterdag 24/sep 10:00
PANTJ03/015 6-4 Gierle B Minderhout A zaterdag 1/okt 10:00
PANTJ04/017 Brasgata A Gierle B zaterdag 8/okt 09:30
PANTJ05/015 Geelse A Gierle B zaterdag 15/okt 10:00
PANTJ06/016 Virtus A Gierle B zaterdag 22/okt 09:30
PANTJ07/015 Gierle B Dylan Berlaar C zaterdag 12/nov 10:00
PANTJ08/015 Minderhout A Gierle B zaterdag 19/nov 09:30
PANTJ09/017 Gierle B Brasgata A zaterdag 26/nov 10:00
PANTJ10/015 Gierle B Geelse A zaterdag 3/dec 10:00


Gierle C - Afdeling 3B - Prov. Antwerpen - Jeugd

PANTJ01/026 2-8 Gierle C Virtus B zaterdag 17/sep 10:00
PANTJ02/025 5-5 Dylan Berlaar D Gierle C zaterdag 24/sep 10:00
PANTJ03/025 8-2 Gierle C Turnhout A zaterdag 1/okt 10:00
PANTJ04/027 Brasgata B Gierle C zaterdag 8/okt 09:30
PANTJ05/025 Hallaar A Gierle C zaterdag 15/okt 10:00
PANTJ06/026 Virtus B Gierle C zaterdag 22/okt 09:30
PANTJ07/025 Gierle C Dylan Berlaar D zaterdag 12/nov 10:00
PANTJ08/025 Turnhout A Gierle C zaterdag 19/nov 10:00
PANTJ09/027 Gierle C Brasgata B zaterdag 26/nov 10:00
PANTJ10/025 Gierle C Hallaar A zaterdag 3/dec 10:00